ciamek 17 sierpnia 2016 12:03
ładny budynek pośród lasów - to chyba jedyny plus. 
Najgorsze lotnisko w Polsce jeśli chodzi o obsługę. Są tak znudzeni (mając dwa loty dziennie), że przechodzą samych siebie w upierdliwości. 5 razy musiałem okazać dowód między wejściem do terminala a wejściem do samolotu! Na security (lot krajowy) kobieta z czystej złośliwości i znudzenia wybebeszyła mój plecak, rozkręcając nawet zwitki brudnych skarpetek (to już zakrawało na jakąś perwersyjną dewiację). Na pytanie czego właściwie szuka - nie była w stanie odpowiedzieć. Po brodzie też mnie przeczesali palcami - masaż podbródka jest ok, ale nie kiedy robi go śmierdzący czosnkiem facet... :D
Dojazd do Olsztyna również pozostawia wiele do życzenia - albo bus za 30 PLN albo pociąg, który jeździ w bezsensownych godzinach. 
tomwie 17 października 2016 18:08
Jedyną zaletą tego lotniska jest jego ciekawy wygląd. Lotnisko jest małe, ale funkcjonalne. 
Podstawową wadą jest odległość od Olsztyna i brak dopasowanej komunikacji. Szynobus jeździ rozkładem całkowicie oderwanym od rozkładu nielicznych lotów.
Obsługa lotniska miła ale (chyba z braku zajęcia) dość upierdliwa. Na porządku dziennym jest tam chyba sprawdzanie prześwietlonego bagażu, w którym wszystko jest ok. Tak, jakby Pani nie dowierzała maszynie. 
kspr 28 czerwca 2016 09:06
Design
Ciekawostka na lotniczej mapie Polski
 
Lokalizacja 
Karolina Stankiewicz 4 lutego 2019 22:15
nie ma tłoku